Lütfen Bekleyiniz
Destek Hattı : +90 322 363 10 04
Alt Yapı  |  Hesap Numaralarımız  |  Ulaşım & Kroki
 
  ALT YAPIMIZ

DGNHOSTING.NET İnternet Hizmetleri teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amaca ve hizmete en uygun olanlarını seçmektedir.

İnternet bağlantı alt yapımız gigabit hizmetlerle uyumlu olup, gerektiğinde arttırılmaya müsaittir. Türk Telekom tarafından sağlanan fiber omurgasına direkt erişim sağlanmaktadır.

Yedekli Soğutma, yedekli UPS ve Jenaratör sistemleri ile 7/24 kesintisiz hizmet ve destek verecek şekilde 1250 server için dizayn edilmiş anlaşmalı olduğumuz Bursa'daki datacenterımız; sektörün ihtiyaçlarına sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.

Fiziki güvenliği sağlamak için iyi düşünülmüş kamera ve alarm sistemleri ile tüm altyapımız 7/24 kayıt altına alınmaktadır. Kayıtlar dış lokasyonlarda anlık olarak aynalanmaktadır. Datacenter girişleri raporlanmakta ve kontrol altında tutulmaktadır.
 
NETWORK BAĞLANTISI
Altyapımız bağımsız 2 ayrı fiberoptik kanal üzerinden Metro Ethernet omurgasına bağlıdır. Altyapımız toplam 2 Gbit Port kapasitesine sahip olup, 250 Mbit olan aktif hat kullanımı müşteri ihtiyaçlarına göre arttırılabilir. Network ve kablolama alt yapımız oluşabilecek manyetik alanlardan etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Metro ethernet şebekesi üzerinden BGP protokolü ile diğer ISP omurgalarına en hızlı şekilde iletişim kurulmaktadır.

ENERJİ
Datacenterımızın en önemli yatırımlarından biri olan enerji altyapımız; 400 KWA müstakil trafo ile beslenen elektrik sistemimiz, 100 KvA kesintisiz güç kaynağı (UPS) ile anlık elektrik kesinti ve enerji dalgalanmalarına karşı korunmaktadır. Şebekede oluşabilecek elektrik kesintileri, 150 KvA kapasiteli jeneratör ile 7/24 önlenmektedir.

SUNUCULAR
Hp ve IBM markaları ağırlıklı olmak üzere datacenterımızdaki donanımlar en iyi performansı sağlayacak şekilde seçilmektedir. Donanımsal arızalar müşterilerimizin sahip oldukları teknik destek paketlerinde belirtilen süre içerisinde giderilir.

FIRE WALL
Network altyapımız; gelen saldırıları (DOS, DDOS, BOTNET gibi.) engellemek için Google, Msn, Yahoo gibi sektörde lider firmaların kullandığı CITRIX - NETSCALER cihazları ile korunmaktadır. Web optimizasyon, Caching, Loadbalancing gibi hizmetlerde opsiyonel olarak sunulmaktadır.

SOĞUTMA
Datacenterımız 350.000 BTU kapasitesine sahip iklimsel soğutma sistemi ile soğutulmaktadır. Datacenterımızdaki sıcaklık oranları 7/24 yetkili personel tarafından 8 farklı noktadan alınan verilerle izlenmekte ve gerekli seviyede tutulmaktadır.

YANGIN ÖNLEYİCİ SİSTEM
Datacenterımızda belirlenmiş olan noktalardaki kıvılcım ve dumana karşı duyarlı yangın sensörleri aracılığı ile yangına karşı gerekli önlemler alınmaktadır.
 
 
Yeni Üye Kaydı
Şifremi Unuttum ?
 
 
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

+ Sepeti Görüntüle
+ Kasaya Git (Ödeme Yap)
 
 
  Web Hosting
Linux Hosting
Windows Hosting
Linux Bayi Hosting
Windows Bayi Hosting
  Sunucular
Linux VDS
Windows VDS
Linux Dedicated
Windows Dedicated
  Alan Adı
Alan Adı Kayıt
Alan Adı Transfer
Alan Adı Ücretleri
   
  Diğer Hizmetler
Web Tasarımı
E-Ticaret
SSL Sertifikası
Referanslar
Ek Hizmetler
  Müşteri Hizmetleri
Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Şifremi Unuttum ?
Sık Sorulan Sorular
İletişim Formu
  Hakkımızda
Alt Yapı
Haberler
Hesap Numaralarımız
Ulaşım & Kroki
 

Copyright © 2007 - 2013 DgnHosting İnternet Hizmetleri | www.dgnhosting.net Hizmet Sözleşmesi  |  Gizlilik Politikası  |  Geri İade Koşulları

Visa Master PTT Banka
Cumhuriyet Mh. Sanayi Çarşısı 768 Sk. No:25/A Yüreğir / ADANA
Telefon: 0 322 363 10 04 (Pbx) Faks: 0 322 321 35 35
dgnhosting adlı kişiyi Twitter'da takip et