Lütfen Bekleyiniz
Destek Hattı : +90 322 363 10 04
Alt Yapı  |  Hesap Numaralarımız  |  Ulaşım & Kroki
 
  WEB HOSTİNG
Web Hosting Nedir ?

Hosting , bir ya da birden fazla web sayfasına ait tüm materyallerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vb.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işlemine verilen genel bir isimdir.
Web sitenizin yayınlanması hususunda önemli olan maddelerden ilki yayın hizmetinizin ne kadar hızlı bir şekilde sağlandığıdır. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.
Sitenizin yayınlanmasında önemli unsurlardan bir diğeri olan trafik kotası; sitenizdeki dosyaların, email mesajları vb unsurların boyutunun toplam değeri olarak hesaplanmaktadır. Hosting Windows ve Linux hosting olmak üzere iki farklı işletim sisteminde çalıştırılmaktadır. Hosting hesabınızda çalıştırmak istediğiniz uygulamalara göre hesabınızın açılacağı işletim sisteminide doğru olarak seçmelisiniz.
 
 
Linux Web Hosting

PHP programlama dili, MySQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting Barındırma sistemidir. PHP, içinde bir çok programlama dili kullanmanızı sağlayarak, etkileşimli ve dinamik bir çok uygulamayı yazıp linux hosting sisteminde yayınlamanıza olanak sağlar. Linux Hosting sistemlerinde ASP tabanlı uygulamaların çalıştırmasına izin verilmemektedir. ASP tabanlı uygulamalarınız için Windows Hosting paketlerini tercih ediniz.

 
 
Windows Web Hosting

ASP, ASP.NET, ASPX programlama dili, Access ve MSSQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting Barındırma sistemidir. ASP, içinde bir çok programlama dili kullanmanızı sağlayarak, etkileşimli ve dinamik bir çok uygulamayı yazıp windows hosting sisteminde yayınlamanıza olanak sağlar. Windows Hosting sistemlerinde PHP tabanlı uygulamaların çalıştırmasına izin verilmemektedir. PHP tabanlı uygulamalarınız için Linux Hosting paketlerini tercih ediniz.

 
 
Linux Bayi Hosting

Linux ve Windows sistemlerde kullanıcının kendi hesaplarının içerisine, kendi istediği özelliklerde yeni kullanıcılar yaratabilme hakkına sahip olduğu hosting barındırma sistemleridir. Satın aldığınız paket üzerinde tanımlanmış olan "Alan adı tanımlama" limiti ve diğer limitler kadar hesabınızın içerisine kendi istediğiniz özelliklerde yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Hesabınızın içerisindeki kullanıcıların limitlerinin toplamı, satın aldığınız paketin limitlerini aşamaz. Bir kullanıcıya tanımladığınız limit bayi paketinizin limitinden düşmektedir.

 
 
Windows Bayi Hosting

Windows ve Linux sistemlerde kullanıcının kendi hesaplarının içerisine, kendi istediği özelliklerde yeni kullanıcılar yaratabilme hakkına sahip olduğu hosting barındırma sistemleridir. Satın aldığınız paket üzerinde tanımlanmış olan "Alan adı tanımlama" limiti ve diğer limitler kadar hesabınızın içerisine kendi istediğiniz özelliklerde yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Hesabınızın içerisindeki kullanıcıların limitlerinin toplamı, satın aldığınız paketin limitlerini aşamaz. Bir kullanıcıya tanımladığınız limit bayi paketinizin limitinden düşmektedir.

 
 
Yeni Üye Kaydı
Şifremi Unuttum ?
 
 
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

+ Sepeti Görüntüle
+ Kasaya Git (Ödeme Yap)
 
 
  Web Hosting
Linux Hosting
Windows Hosting
Linux Bayi Hosting
Windows Bayi Hosting
  Sunucular
Linux VDS
Windows VDS
Linux Dedicated
Windows Dedicated
  Alan Adı
Alan Adı Kayıt
Alan Adı Transfer
Alan Adı Ücretleri
   
  Diğer Hizmetler
Web Tasarımı
E-Ticaret
SSL Sertifikası
Referanslar
Ek Hizmetler
  Müşteri Hizmetleri
Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Şifremi Unuttum ?
Sık Sorulan Sorular
İletişim Formu
  Hakkımızda
Alt Yapı
Haberler
Hesap Numaralarımız
Ulaşım & Kroki
 

Copyright © 2007 - 2013 DgnHosting İnternet Hizmetleri | www.dgnhosting.net Hizmet Sözleşmesi  |  Gizlilik Politikası  |  Geri İade Koşulları

Visa Master PTT Banka
Cumhuriyet Mh. Sanayi Çarşısı 768 Sk. No:25/A Yüreğir / ADANA
Telefon: 0 322 363 10 04 (Pbx) Faks: 0 322 321 35 35
dgnhosting adlı kişiyi Twitter'da takip et